Způsob platby

Bankovní převod

Bankovní převod na účet: 0286530487/0300

Při platbě uveďťe do kolonky Variabilní symbol číslo vaší objednávky. Bankovní převod je zdarma. Po obdržení platby vás informujeme a tovar neprodleně odešleme. Lhůta pro odeslání peněz je pět pracovních dní, poté objednávku stornujeme.

Na dobírku

Při využití služeb České pošty je možné tovar zaplatit na dobírku. Za tuto službu se připlácí 20 Kč, Celková částka za poštovné a platbu bude 150 Kč.

Platba kartou

Připravujeme.

Brzy.

Způsob doručení

Česká pošta

Balík do ruky.

Pokud v objednávce zadáte své tefonní číslo, doručovatel vás bude informovat o doručení zásilky.

Cena poštovného a balného činí 130 Kč.

Osobní odběr v Pražírně Kyjov

Osobní odběr v kyjovské kavárně Pražírna, kam zboží nejpozději den po obdržení platby doručíme. Jakmile bude  zboží připraveno,k odběru, budeme vás informovat. 

Platbu je nutné provést předem.

Upozorňueme, že toto místo slouží pouze jako výdejní místo, nelze zde zboží vracet, či uplatňovat reklamaci, tak to prosím respektujte.

Raději si místo toho objednejte skvělou kávu, a domácí dezert.

Jak probíhá výdej v Pražírně?

1. Přijď k obsluze a hezky pozdrav.

2. Požádej obsluhu, jestli ti vydá objednávku z Tovar obchodu. Obluha se tě zeptá na jméno a objednávku ti vydá. Ty na oplátku vyplníš kartičku potvrzující převzetí (datum a podpis) a předáš ji zpět obsluze. Nezapomeň si zkontrolovat číslo objednávky.

3. Buď prosím ohledupný, pokud obsluha nebude mít čas ti objednávku ihned předat, občas tam mají frmol a my si fakt ceníme jejich spolupráce.

4. Užij si svůj tovar.

(Pokud bude tvoji objednávku vyzvedávat někdo jiný, informuj nás o tom, obsluha vydá objednávku na cizí jméno pouze s naším svolením)

Osobní předání

Osobní předání tovaru pouze po předchozí domluvě s Tovarem.